W okresie letnim miałam okazje przetestować mój pierwszy hydrolat z Your natural side (pisałam o nim tutaj). Wtedy zapach eukaliptusowego hydrolatu w ogóle nie przypadł mi do gustu. Szczerze powiedziawszy bałam się sięgac po kolejny. Nadeszła jednak ta pora.

HYDROLAT  YLAN YLANG YOUR NATURAL SIDE

Musze Wam od razu powiedzieć, że zapach tego hydrolatu jest obłędny! Pięknie kwiatowy. Dla mnie spokojnie ten hydrolat mógłby robić, jako mgiełka zapachowa do ciała. Naprawdę jego aplikacja to dla mnie czysta przyjemność. Nie ograniczam się z ilością. Co sobie będę przyjemności ograniczać cheeky.

Hydrolat jest naturalny. To w 100% wyciąg z kwiatów  jagodliyn wonnej. Dobrze tonizuje. Jako tonik to dla mnie idealne rozwiązanie. Naprawdę pierwsze zetknięcie z firmą Your natural side mnie troszkę zraził, ale teraz oddaję honoro dwiema rękami naprawdę. Jeżeli wszystkie Wasze hydrolaty o zapachu kwiatowym pachną tak pięknie to wypróbuje wszystkie laugh.

 

PODSUMOWANIE

Co Wam będę dużo się rozpisywać.

  • Nie podrażnia.
  • Nie uczula.
  • Pięknie pachnie.
  • Dla mnie to super kosmetyk.

CENA

Cena bardzo atrakcyjna. Często można dorwać promocje. Zwykle za 100 ml zapłacicie ok. 20 zł. Firma wystawia się na Ekocudach i Ekotykach także warto polować, wtedy poniżej dwudziestki.