W końcu! W końcu mogę zacząć korzystać z produktu, który już zakupiłam jakiś czas temu. Czekałam na niższą temperaturę, bo przy 30°C (i powyżej) ani myślałam o zawijaniu się folią. Ale teraz, gdy 25°C za oknem jeszcze daję radę, tym bardziej, że w moim mieszkaniu jeszcze całkiem chłodno.

Ale, o co właściwie chodzi? A o pozbycie się na moich udach rozstępów i cellulitu. Czym? A no produktem firmy BINGOSPA , a dokładnie arganowym błotem SPA z Morza Martwego.

Według producenta produkt ten jest przeznaczony do zabiegów SPA, okładów i peelingów. Ma sprawdzić się zarówno w walce z trądzikiem, wypryskami, łojotokiem, rozstępami i cellulitem. W sumie może tych dwóch ostatnich nie mam aż tak dużo, ale do walki z trądzikiem na twarzy nie sprawdził się totalnie. Zapchał moje pory. Dlatego też postanowiłam wykorzystać go na moje udziska. A co się będzie marnował!

Tak, więc obecnie siedzę zafoliowana ;). Według instrukcji zawartej na opakowaniu powinnam tak spędzić 20 minut. Po tym czasie resztę produktu zmyć wodą. Przez kolejne 7 dni powinnam tak potraktowane miejsca smarować cienką warstwa preparatu (raz dziennie) na szczęście już bez owijania w folię.

Co z tego będzie? A no zobaczymy. Nie oczekuję cudów. Po prostu chcę zużyć produkt, który zakupiłam. Nie będę przecież kasy do kosza wyrzucać.

Pierwsze moje odczucia…

Siedzenie w folii jest fajne! Tzn. nie zrozumcie mnie źle, ale obawiałam się mega spocenia i dyskomfortu. Niczego takiego nie odczuwam. Delikatne ciepełko. Miłe. Żadnego pieczenia, mrowienia itp.

Kolejny wpis zamieszczę już po tych 7 dniach. Postaram się być systematyczna. Ojjj z tym u mnie problem!!! Szczególnie jak masa innych pomysłów, zajęć, obowiązków – wiecie jak to jest, tu pojechać i tam, coś załatwić. Trzeba o milionie innych spraw pamiętać. Samo życie!

Także Kochani czekam i powiem Wam szczerze, że sama jestem ciekawa czy zauważę jakieś efekty!

Tak na koniec dodam, że na wizażu znalazłam kilka opinii, że fakt owe błoto doskonale poradziło sobie z wypryskami, ale na plecach. Więc hmm może kolejne opakowanie w najbliższym czasie zakupie i spróbuję z tą częścią ciała? Niewykluczone!

Do zobaczenia!