Kolejna promocja2+2 w Rossmanie. Do 18 stycznia mamy możliwość zakupy produktów przyjaznych dla natury. W reklamie usłyszymy weź 4 produkty, a 2 tańsze dostaniesz gratis. Taaak ta opcja na pewno jest najbardziej korzystna dla tej sieci. Ale dopiero zagłębiając się w regulamin promocji możemy odkryć jeszcze lepsze opcje. Jakie?

Po pierwsze nawet, jeśli weźmiemy jeden produkt droższy, a pozostałe 3 będą w tej samej cenie nadal uzyskamy promocję na 2 (z naszej trójki) najtańszych.

Należy też wspomnieć o ważnej kwestii: jeśli zrobimy zakupy na więcej niżeli 4 produkty objęte promocją, to zestaw 4. (czyli naszego 2+2) zostanie wykonany automatycznie z produktów, które pierwsze znajdą się na paragonie. Także najbezpieczniejszą opcją jest zrobienie zakupów wyłącznie 4 produktów, z których utworzymy zestaw i uzyskamy promocję na 2 tańsze produkty.

Po drugie i co fajniejsze! Tego nie znajdziecie nawet w regulaminie! Nie wiem czy ta opcja przejdzie przy każdej akcji. Ale przy obecnej mi się udało, więc sprzedaję, niech niesie się na świat! laugh  Nawet, jeśli weźmiesz 4 produkty w TEJ SAMEJ cenie to i tak uzyskasz promocję na 2 produkty z nich. Także nie trzeba być wybitnym matematykiem, żeby wiedzieć, że wtedy zaoszczędzisz aż połowę kasy!

Pytacie jak to możliwe? Przecież to muszą być 4 RÓŻNE produkty. Ta różność ma polegać na innym kodzie kreskowym. Nie mogę sobie wziąć 4 szt. szamponu Petal Fresh lawendowego, bo to produkty o tym samym kodzie kreskowym. Ale już, gdy wezmę szampon Petal Fresh lawendowy, drugi cytrusowy, trzeci z granatem, a czwarty z miętą – to wezmę produkty o różnych kodach kreskowych, więc promocja się naliczy. Proste? Proste!

A Wy, czym kierujecie się w trakcie korzystania z akcji 2+2? Chcecie jak najwięcej zaoszczędzić? Czy po prostu kupujecie produkty, które stosujecie zawsze i nie kalkulujecie przy tym ile zaoszczędzicie?