Kochani upał zagościł już (albo dopiero) na dobre. W takim czasie nie trudno nabawić się bólu gardła. Zbyt szybko wypita woda gazowana, chłodny napój z lodówki czy zbyt duża ilość lodów. Lubimy się chłodzić na wiele sposobów. Niestety często gęsto kończy się to stanem zapalnym gardła.

Swego czasu pisałam post na ten temat. Możecie zerknąć tutaj – opisuję w nim różne sposoby na pozbycie się bólu gardła.

Dzisiaj przyszłam tylko z jednym sposobem. Dobrze znanym, ale znalazłam specyfik, który bije na głowę wszystkie inne! Naprawdę do płukania gardła próbowałam wszystkiego, od herbatek rumiankowych, szałwiowych po sól i wodę utlenioną. Któregoś razu robiąc zakupy w internetowej aptece na wyprzedaży kupiłam GO. Wtedy kosztował niespełna 8 zł. Normalna cena wacha się w okolicy 10zł. To też nie wiele. Dostajemy za nią 38 ml płynnego koncentratu do sporządzania roztworu do płukania gardła. Niby nie duża pojemność, ale na jeden raz zużywamy tylko 50 kropli, więc zapewniam, że buteleczka starczy nam na dużo czasu.

SALVIASEPT

Tak, jak już wspomniałam wcześniej to koncentrat do sporządzania roztworu do płukania gardła. Dlaczego jest tak dobry? Ma BARDZO DOBRY skład.

 Olejek goździkowy, mentol, olejek miętowy, cyneol, olejek tymiankowy, olejek majerankowy, olejek szałwiowy, wyciągi z: koszyczka rumianku, liści szałwii, ziela krwawnika, ziela mięty pieprzowej, ziela tymianku, owoców kopru.

Ma silne działanie dezynfekujące, a ponadto zawarty w nim mentol daje uczucie super chłodnego ukojenia (jak po lodach).

Preparat ten uratował mnie w momencie, gdy wszystko inne zawiodło!

Naprawdę polecam go osobom zdesperowanym, które tak, jak i ja przerobiły już wszystko i ciągle męczył ich ból gardła.

Rzadko za dyszkę da się kupić preparat, który tak dobrze działa.

Pamiętajcie!

SALVIASEPT!

I przestajesz czuć bol gardła! smiley